Hakkımızda

Gül Halı Yıkama

Gül Halı Yıkama Fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize 2010 yılı itibari ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Alanındaki en son teknoloji ile donatılmış yenilikleri Antalya ile buluşturarak,donanımlı ve bilgisayar programlı sistemleriyle siz değerli müşterilerimize sunuluyor.Amacımız sizlerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek ve sizlere hizmet sunmaktır.

Çünkü sizin memnuniyetiniz, bizim gururumuzdur.


NASIL MI ÇALIŞIYORUZ ? :

Firmamız tarafından kullanılmakta olan halı takip programı üzerinden, sizlerden gelen sipariş telefonu, bilgisayar ortamında sisteme girmektedir. Müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılayarak kayıt işleminizi yapar. Sizin durumunuza göre halı toplama personelimizi size yönlendirir. Kapıda halılarınız teslim alınarak  teslimat fişi verilir. (Yıkama ve teslim süremiz 3-4 gündür.)  Daha sonra fabrikamıza gelen halınız ilk kontrolden geçerek toz alma kısmına yollanır. Islatma işleminden sonra, son teknoloji, tamamen otomatik   16 fırçalı yıkama makinemizle halılarınızı itinayla yıkarız. 

Yıkama işlemi biten halılarınız sıkma makineleriyle suyu alınarak %95 oranında kuru hale getirilir ve kapalı kurutma odasına asılarak tamamen son derece sağlıklı ortamda kurutulur. Daha sonra kalite kontrol kısmı tarafından gerekli kontroller yapılarak son işlem kısmı tarafından paketlenir. Paketleme işlemi  biten halılar depo bölümünde kayıt numarasına göre raflara dizerek servize hazır hale getirilir.

Bu işlemler yaklaşık 3-4 gün sürmektedir. Son işlem olarak  halılarınızı size ücretsiz servis,güler yüzlü personel ile özel parfümlü ambalajlı bir biçimde teslim ediyoruz.

Bizlere emanet etmiş olduğunuz halılarınızı sizin kıymet verdiğiniz şekilde en kaliteli ve günün son teknolojisini kullanarak yıkıyoruz. Halınızı ilk günkü gibi pırıl pırıl ve bakımlı hale getiriyoruz. Biz sizlerle bir müşteri değil bir dost, aile gibi beraber düşünüp beraber hizmet vermek istiyoruz.


Gül Halı Yıkama olarak her zaman yanınızdayız. Kalite güven ve hızlı hizmetin adresi bir telefon kadar yakınınızda.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu